• Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • Mainbody Dark Theme
  • Mainbody Light Theme
  • Layout: 2 Left columns + Mainbody
  • Layout: Mainbody + 2 Right columns

הצלחות מוכחות - השמת אנשי מכירות

חברת Money Maker הינה החברה המציעה הכל במקום אחד, בכל הקשור להשמה, גיוס, מיון, ליווי, הדרכה ואימון של אנשי מכירות.

 

אך עדיין יש אנשים שמבקשים לקבל הוכחות אמתיות - ובצדק.

 

למען האמת גם אנחנו מאמינים שאין טוב ממראה עיניים ומהוכחות אמתיות ועל כן אנחנו רוצים לספר לכם על הצלחות שלנו בכל הקשור להשמת אנשי מכירות ונותני שירותים.   הוכחות אלו הם מה שהופך אותנו למרכז או לבית אמיתי בכל הקשור להשמת אנשי מכירות.

 

**  כל הלקוחות המופיעים בסיפורי ההצלחה הם לקוחות אמתיים אשר לשם הלקוחות אנו מנועים מלהזכיר את שמם כאן אך כמובן בעת פגישה נשמח להרחיב

 


 

סיפור הצלחה ראשון:

הצלחה בהשמת אנשי מכירות לחברת פרסום גדולה

חברת פרסום גדולה ביקשה לגייס אנשי מכירות ופנתה אלינו כחברה המובילה את השמת אנשי מכירות. הם היו בבעיה כיוון וכמו בכל תחום מכירות אחר אנשי המכירות טובים ככל שיהיו נהנו מעמלות גבוהות אך הבסיס היה נמוך. ניסינו להעלות את הבסיס אך ללא הצלחה.  חברה אחרת הייתה מתייאשת אך אנו חיפשנו את אותם מרכיבים "מפתים" באותה חברת פרסום ואלו לא חסרו:  סביבת עבודה של אנשים צבעוניים, פגישות עם לקוחות מיוחדים וסביבת עבודה תומכת היו רק חלק מהייתרונות של אותה חברה ואנו גילינו כי עם פרסום מודעה נכונה ואטרקטיבית, יכולת מכירת החברה כאטרקטיבית כבר בטלפון וימי ראיונות מסודרים ורציניים כמעט כל מי שהגיע לאותו משרד פרסום רצה את המשרה.  לנו לא נותר אלא לקחת שני אנשי מכירות מתוך כמות גדולה בהרבה.  עם השנים הפך משרד הפרסום ללקוח קבוע אשר בצענו בו השמה של אנשי מכירות שוב ושוב.

מסקנה: כחברת השמה לאנשי מכירות הטובה בישראל עלינו לדעת למכור את המשרה למועמדים.


 

סיפור הצלחה שני:

הצלחה בהשמת אנשי מכירות לחברת מחשבים בעלת מספר סניפים:

חברה להפצת ציוד הייקפי נתקלה בבעיה,   היא ביקשה לגייס אנשי מכירות אשר ימכרו ציוד הייקפי לחברות, מוסדות, ארגונים וכדומה.   הם פנו אלינו דרך לקוח אשר המליץ עלינו כחברה המובילה ב השמת אנשי מכירות. הבעיה הייתה לא פשוטה. אנשי מכירות של ציוד הייקפי למחשבים הם מצרך נדיר ומסתבר כי הרבה פעמים אותם אנשים עוברים מחברה לחברה ומי שכבר פנוי לכאורה מבקש סכומים אדירים של משכורת. החברה ביקשה כי נמצא דרך לאייש את משרת איש מכירות לציוד הייקפי למספר סניפים.  חברה אחרת הייתה מתייאשת ומרימה ידיים אך אנחנו כחברה המובילה את תחום השמת אנשי המכירות בישראל ובעלת ניסיון רב בהשמת אנשי מכירות לא התעצלנו. לאחר מספר שיחות עם הלקוח הבנו כי ישנן תכונות מסויימות הנדרשות מאותו איש מכירות לתחום הציוד ההייקפי כאשר ניסיון דומה הוא יתרון עצום אך מעבר לדרישה זו ישנן דרישות נוספות: יכולת פתיחת דלתות, יכולת הבנה טכנית, יכולת מתן הצעות מחיר מורכבות, יכולות ניהול משא ומתן ברמה גבוהה ועוד.

פרסמנו מודעות נהדרות שהצליחו להביר כמעט 10 מועמדים למשרה שנראתה אבודה.    המשימה הוכתרה בהצלחה.

מסקנה: כחברת השמה לאנשי מכירות הטובה בישראל עלינו לדעת למצוא פתרונות יצירתיים.


 

 

סיפור הצלחה שלישי:

הצלחה בהשמת פקידת מכירות לחברה ליבוא:

חברה בעלת שני שותפים אשר ייבאה מוצרים שנמכרו לחנויות למתנות וכדומה חיפשה שתי משרות: משרה אחת הנהלת חשבונות ומשרה שניה פקידת הזמנות.  הם פנו אלינו כיוון וקרוב משפחה של אחד השותפים כבר מכיר את חברת Money Maker  ויודע שהיא החברה הטובה בישראל להשמת אנשי מכירות ולנותני שירותים.  אנחנו אוהבים משפחה ובכלל לתת לאנשים ליהנות מהניסיון שלנו ולכן כב בשלב הצגת פעילות החברה הבהרנו את עמדתנו כי אין צורך בשתי ההמשרות אלא שניתן למצוא את התכונות, הניסיון והיכולות של שתי המשרות באדם אחד.  השותפים היו סקפטים והיו בטוחים שאדם אחד לא יוכל לעשות את העבודה אבל אנחנו ידענו שעסק בסדר הגודל שלהם לא יוכל לשלם שתימשכורות וכן למלא את שתי המשרות בתוכן ועל כן סייענו בהגדרת התפקיד ולאחר מכן פרסמנו מודעה שתכלול את הדרישות המשותפות לשתי המשרות. גילינו שיש הרבה מאוד קופצים (קופצות במקרה הזה) ששמחו לקחת תפקיד מגוון ובעל עניין רב שכזה ואנחנו חייכנו שוב כשהבנו שהפכנו עוד לקוח למרוצה

מסקנה: כחברת השמה לאנשי מכירות הטובה בישראל עלינו לדעת לחסוף כסף ללקוח.


 

סיפור הצלחה רביעי:

הצלחה בהשמת איש מכירות ואשת מכירות לחברה להפצה לחנויות:

לקוח שפגשנו באחת התערוכות שמח מאוד להכיר אותנו. הלקוח הזה חש כי אנשי המכירות שהוא מחזיק "לא להיט" וביקש להצליח יותר עם תהליך ההשמה של איש המכירות.  הייתה בינינו כימיה מהרגע הראשון כיוון וכמו כל החברות גם הוא התלהב מנושא התשלום לאחר שלב ההצלחה. במילים אחרות לא היה לא מה להפסיד ואנו יצאנו לדרך. הוא ביקש מאיתנון למעשה איש מכירות אחד כיוון וחש שזה מה שנכון לו באותו הרגע, בנוסף ניסה באופן טבעי להגדיל את ההוצאות אך בד בבד להפחית בהוצאות.

שיטת העבודה של חברת Money Maker בנויה על תהליך מוגדר שמוכיח את עצמו שוב ושוב וגם הפעם פעלנו מה שנקרא: "לפי הספר":  פרסמנו מודעה מדויקת ומסקרנת וקיבלנו כמה מאות קורות חיים, ביצענו שני ימי ראיונות. יום הראיונות הראשון היה למעשה ניסיון משותף של בעל החברה ושלנו להבין האם סוג האנשים/המועמדים שהגיעו מכוון לרצון המדוייק שלו ולצרכי המערכת ואילו יום הראיונות היה יום שבו הצלחנו לדייק עד כדי כך שנשארנו בסופו של דבר בהתלבטות את מי עלינו לקוחת. ביקשנו יום לחשיבה משותפת ולבדיקת ממליצים וכן לביצוע המבדקים המקצועיים מבית Money Maker . בבוקר חיכתה לנו הודעה בתיבת הדואר האלקטרוני ובה שוטח בפנינו בעל החברה התלבטות: "את מי כדאי לו לקחת" . החזרנו לו תשובה עוד באותו יום כי שני אנשי המכירות טובים עד כדי כך שחבל לפספס מי מהם.  בסוף היום קיבלנו הודעה משמחת מבעל החברה על כך שהוא החליט לקחת את שניהם. הוא התלהב עד כדי כך שהלך ושכר רכב נוסף, הקצה אזור עבודה נוסף ונערך כספית לעניין והכול כיוון וחש שיש כאן הזדמנות גדילה לעסק שלו.

מסקנה: כחברת השמה לאנשי מכירות הטובה בישראל עלינו לדעת לעזור ללקוח לקחת החלטות מורכבות וכדאיות.

 


 

 

בכתבות הנוספות בסדרה תוכלו להבין מדוע השמת אנשי מכירות אינו עניין פשוט וגם איך יכולה חברת Money Maker המהווה את המרכז להשמת אנשי מכירות ללייעל גם עבורכם את העבודה.

קראו על :    "השמת אנשי מכירות דברים שלא מספרים לכם"

קראו על:   "השמה או לא להיות טיפים להשמת אנשי מכירות באופן עצמאי "

קראו על:    " סיפור הצלחה בהשמת אישת מכירות"

קראו על:    " טיפים להשמת אנשי מכירות באופן עצמאי"

 

לחצו כאן על מנת לקבל מהחברה להשמת אנשי מכירות שיכולה להוכיח את סיפורי ההצלחה  הצעת מחיר

רוצים לתת לנו הזדמנות להיות חלק מסיפור ההצלחה שלכם?   לחצו כאן

 

 

 

מילות חיפוש נוספות שלקוחות שלנו מתעניינים בהן:

גיוס כוח-אדם, גיוס כוח אדם, גיוס כח-אדם, גיוס כח אדם ,השמת מכירות, השמת עובדים, השמת אנשי מכירות מיון כוח-אדם, מיון כוח אדם, מיון כח-אדם, מיון כח אדם, ליווי כוח-אדם, ליווי כוח אדם, ליווי כח-אדם, ליווי כח אדם, הדרכת כוח-אדם, הדרכת כוח אדם, הדרכת כח-אדם, הדרכת כח אדם ,הדרכת עובדים, הדרכת מכירות, אימון כוח-אדם, אימון כוח-אדם, אימון כוח אדם, אימון כח-אדם, אימון כח אדם, אימון מכירות, מרכז להשמת איש מכירות, מרכז להשמת אנשי מכירות, השמת איש מכירות, השמת אנשי מכירות